Продукція відомої  німецької фірми «THIENEL dental» (ТІНЕЛ дентал) користується великою популярністю не лише серед європейців, але й серед покупців та спеціалістів в Україні. Фірма виготовляє широкий спектр стоматологічних засобів. Продукція, що відповідає найсучаснішим вимогам гігієни ротової порожнини, схвалена передовими європейськими стоматологами. Тому ми вирішили запропонувати Вам доповнити асортимент продукції дитячими зубними щітками, дитячими гігієнічними наборами та іншою продукцією цієї компанії.

Особливостями продукції є надзвичайно гнучкий стержень щіточки та спеціально підібрані волокна. Волокна щітки відрізняються для різного віку дитини. Пропонується продукція для двох вікових категорій: дуже лагідні та м’які для дітей від 0 до3 років та м’які від 3 до 7-ми років. Але, незалежно від вікової категорії, враховуючи специфіку дитячого віку, волокна спроектовані таким чином, що вони затримують на собі зубну пасту та утримують її від сповзання в умивальник. Технологічна структура волокна щітки чудово очищує не тільки поверхню зубів, а й міжзубні проміжки. Ці волокна чудово ліквідують весь зубний наліт та очищають самі важкодоступні місця  між зубами, при цьому масуючи ясна.

Малюкам, без сумніву, сподобається яскравий дизайн щіточок та підставок. Для хлопчиків створений голубий рицарський дизайн, а для дівчаток  – рожевий дизайн маленької принцеси. Малюнок на ручці особливо стійкий до стирання.  Щіточки зручно лягають в маленьку дитячу ручку, а зовнішня прорезинена частина дуже ергономічна і перешкоджає випаданню щітки з ручки дитини. Стоматологи особливо рекомендують ці щітки дітям, що носять брекети. «Родзинкою» наборів є пісочний годинник, по якому дитина може сама контролювати час чищення зубів. Підставочка для щіток, що також входить в набори приверне увагу дітей своєю яскравістю.

Щітки не є іграшками та рекомендовані до щоденного використання. На нашу думку, саме така продукція сприятиме позитивному ставленню малюків до гігієнічних процедур та сприятиме виробленню стійкої звички в підлітковому віці. Користуйтеся продукцією «THIENEL dental» і Ваш малюк завжди буде виходити від стоматолога з посмішкою!